SKECHERSI LOJAALSUSPROGRAMMI ÜLDTINGIMUSED

SKECHERSI LOJAALSUSPROGRAMMI ÜLDTINGIMUSED

1. Üldine

1.1. Skechersi lojaalsusprogramm on Fifaa AS-ile kuuluvate kaupluste (edaspidi: Kauplus) püsikliendiprogramm.
1.2. Kaupluste täpne ja ajakohane nimekiri, milledes lojaalsusprogramm kehtib, on toodud veebilehel http://skechers.ee/kauplused/.
1.3. Skechersi lojaalsusprogramm võimaldab lojaalsusprogrammiga liitunud Skechersi klientidele püsisoodustusi ja muid eripakkumisi.
1.4. Skechersi lojaalsusprogrammi eest vastutab Fifaa AS, registrikood 10993195, aadress Pärnu mnt 142a, Tallinn 11317 (edaspidi: Fifaa).
1.5. Skechersi lojaalsusprogrammiga liitumisel moodustavad käesolevad üldtingimused siduva lepingu (edaspidi: Leping) Skechersi ja kliendi vahel.

2. Liitumine

2.1. Skechersi Lojaalsusprogrammiga saavad liituda kõik vähemalt 18-aastased täieliku teovõimega füüsilised isikud.
2.2. Skechersi Lojaalsusprogramm ei ole mõeldud juriidilistele isikutele või kaupade ostmiseks edasimüügi eesmärgil.
2.3. Skechersi Lojaalsusprogrammiga liitumiseks tuvastatakse klient Skechersi kaupluses klienditeenindaja poolt ja klient täidab Skechers Klubi (Lojaalsusprogrammi) kliendiankeedi ning allkirjastab selle. Kliendi kohta salvestatakse Mailbow süsteemi järgmised isikuandmed: eesnimi ja perekonnanimi; isikukood; mobiiltelefoninumber ja / või e-postiaadress.
3. Lojaalsusprogrammi pakkumised ja soodustused

3.1. Uudised

3.1.1. Skechersi Lojaalsusprogrammi liikmetele saadetakse Skechersi püsikliendi uudiseid ja informatsiooni uute toodete või muude eeliste kohta, kui klient on nõustunud uudiste saamisega.
3.1.2. Kui klient on sellega nõustunud, võib Skechers edastada Lojaalsusprogrammi liikmetele uudiseid ja muid teateid e-posti, SMS-i, MMS-i või muude elektrooniliste kanalite kaudul.
3.1.3. Kui klient ei soovi enam saada Skechersi Lojaalsusprogrammi uudiseid või muid teateid e-posti, SMS-i, MMS-i või muude elektrooniliste kanalite kaudul, on kliendil õigus igal ajal uudiste saamisest loobuda, iga teate juures toodud lingile vajutades või Skechersiga ühendust võttes allpool toodud kontaktandmetel.
3.2. Püsisoodustus 5%
3.2.1. Skechersi Lojaalsusprogrammi liikmetele kehtib 5% püsisoodustus kõikidele tavahinnaga kaupadele Eestis asuvates Kauplustes. Soodustuse kasutamiseks identifitseeritakse kliendi isik Kaupluses pildiga isikuttõendava dokumendi alusel.
3.2.2. Skechersil on õigus igal ajal püsisoodustuse protsenti muuta või välistada mõni konkreetne toode, mõne konkreetse brändi tooted või mõne kaubagrupi tooted püsisoodustuse toodete alt.
3.3. Elektroonilised vautšerid
3.3.1. Aeg-ajalt väljastatakse Skechersi Lojaalsusprogrammi liikmetele elektroonilisi vautšereid. Elektrooniline vautšer on elektrooniline sooduskupong, mis annab Skechersi Lojaalsusprogrammi liikmele õiguse osta Kauplusest Skechersi poolt määratud konkreetne toode või mõne konkreetse kaubagrupi toode soodushinnaga. Elektroonilise vautšeri kasutamiseks identifitseeritakse kliendi isik Kaupluses pildiga isikuttõendava dokumendi alusel.
3.3.2. Elektroonilist vautšerit saab kasutada üks kord ning kehtivusaeg on vautšeril märgitud.
3.3.3. Teave elektrooniliste vautšerite väljastamise ja kehtivuse kohta edastatakse Kliendile e-posti teel. Skechersi poolt teavituse saatmata jätmine ei ole aga ühelgi juhul Skechersi poolne tingimuste rikkumine.
3.4. Eripakkumised
3.4.1. Aeg-ajalt võimaldatakse Skechersi Lojaalsusprogrammi liikmetele eripakkumisi.
3.4.2. Eripakkumised on ajas muutuvad ning eripakkumiseks võib olla näiteks lisaallahindlus, kingitus, lisatoode või muu pakkumine vastavalt Skechersi äranägemisele. Eripakkumise kasutamiseks identifitseeritakse kliendi isik Kaupluses pildiga, isikuttõendava dokumendi alusel.

4. Kontakt

4.1. Mistahes küsimuste korral seoses Lepingu tingimustega või Skechersi Lojaalsusprogrammiga, samuti isikuandmete töötlemisega seotud küsimuste korral või isikuandmete töötlemisega seotud taotluste esitamiseks, võtke palun Skechersiga ühendust kontaktidel: Fifaa AS: aadress: Pärnu mnt 142a , Tallinn 11317; e-post: info@skechers.ee; telefon: +372 6504 870
Käesolev Skechersi Lojaalsusprogrammi üldtingimuste versioon jõustub Skechersi ja kõikide Klientide suhtes 10.04.2018. Skechersil on õigus muuta Lojaalsusprogrammi üldtingimusi ühepoolselt.