Meist

Me oleme

Skechersi lugu algab ühes California rannamajas, kus nägid valgust Skechersi esimesed jalatsid - utility saapad, mis said toona valitsenud grunge ajastu ikooniks. Rohkem kui 20 aastat hiljem oleme me arenenud jõuliseks jalatsitootjaks, kes pakub laia valikut stiile nii meestele, naistele kui ka lastele üle terve maailma - Kanadast Tšiilini, Ühendkuningriigist Araabia Ühendemiraatideni, Itaaliast Indoneesiani.

Meie brändid

Meie brändikuvandit aitavad kujundada sellised tähed nagu Rob Lowe, Meghan Trainor, Kelly Brook ja Brooke Burke-Charvet. Samuti teevad meiega koostööd sellised legendaarsed sportlased nagu Joe Montana, Sugar Ray Leonard ja Howie Long, jooksjate eliiti kuuluvad Meb Keflezighi ja Kara Goucher ning profigolfimängijad Matt Kuchar, Brooke Henderson, Russell Knox, Wesley Bryan, Billy Andrade, Belén Mozo, Ashlan Ramsey ja Colin Montgomerie.

Selline tähtede nimekiri annab kindlust, et Skechersi tootevalikust leiavad endale sobivaima jalanõu igaüks harrastussportlastest profisportlasteni välja.