Meist

Meie olemus

Skechers on globaalne elustiilibränd, mis keskendub mugavusele. Skechersi jalanõude seas on palavalt armastatud ja jalaspetsialistide poolt soovitatud laste jalanõud, eriti populaarsed mudelid on vilkuvad tossud ja saapad; meestele ja naistele nii kingi-saapaid, kui ka töö-, vabaaja- ja spordijalanõusid.


Eraldi kategooriana on Skechers bränd välja töötanud mugavad tööjalanõud, mis tänu oma patendeeritud mugavustehnoloogiatele on leidnud tee nii arstide, medõdede, restorianitöötajate kui välitöötajate südametesse!


Eesti turul on see maailmakuulus USA bränd olnud juba 2005. aastast ning ainüksi Eestis on lisaks e-poele Skechersil 5 poodi (Ülemiste keskuses, Kristiine keskuses, Rocca Al Mare keskuses, Nauticas ja Tartu Lõunakeskuses).

Skechersi lugu algab ühes California rannamajas, kus nägid valgust Skechersi esimesed jalatsid - utility saapad, mis said toona valitsenud grunge ajastu ikooniks. Rohkem kui 30 aastat hiljem oleme me arenenud jõuliseks jalatsitootjaks, kes pakub laia valikut stiile nii meestele, naistele kui ka lastele üle terve maailma - Kanadast Tšiilini, Ühendkuningriigist Araabia Ühendemiraatideni, Itaaliast Indoneesiani.

Meie brändisaadikud

Meie brändikuvandit aitavad kujundada sellised tähed nagu Rob Lowe, Meghan Trainor, Kelly Brook ja Brooke Burke-Charvet. Samuti teevad meiega koostööd sellised legendaarsed sportlased nagu Joe Montana, Sugar Ray Leonard ja Howie Long, jooksjate eliiti kuuluvad Meb Keflezighi ja Kara Goucher ning profigolfimängijad Matt Kuchar, Brooke Henderson, Russell Knox, Wesley Bryan, Billy Andrade, Belén Mozo, Ashlan Ramsey ja Colin Montgomerie.

Selline lai nimekiri Skechersi fännidest annab kindlust, et Skechersi tootevalikust leiab endale sobivaima jalanõu igaüks.